• SERUM

Serum odmładzające, nawilżające i wiele innych

Czym się różni serum od innych kosmetyków, na przykład kremów lub emulsji? Przede wszystkim stopniem skoncentrowania głównego składnika aktywnego. Różnica dotyczy także sposobu aplikacji, bo zazwyczaj serum nakładać należy na czystą, suchą skórę, a po wchłonięciu produktu zabezpieczyć lekkim kremem lub olejkiem. Sprawdź, jakie kosmetyki z tej kategorii znajdziesz w naszym sklepie!

Serum pod oczy z kofeiną i innymi cennymi składnikami

Skóra wokół oczu znacząco różni się od pozostałych stref twarzy. Jest pozbawiona gruczołów potowych i łojowych, przez co szybko staje się podatna na wysychanie, a w ostateczności — na przesuszenie. Różne czynniki zewnętrzne lub wewnętrzne przyczyniają się do obrzęku skóry albo powstawania cieni. Zamiast zakrywać je mocno napigmentowanym korektorem, użyj skoncentrowanego serum pod oczy z kofeiną, olejem z awokado, proteinami roślinnymi, ekstraktami z alg, kwasem hialuronowym oraz innymi składnikami o działaniu silnie nawilżającym, ujędrniającym i wygładzającym. Używaj serum codziennie rano i wieczorem, a już po 4 tygodniach dostrzeżesz wyraźną poprawę kondycji skóry wokół oczu.

Mokosh, Resibo, IOSSI: serum cenionej marki

W naszym sklepie online czeka na Ciebie wybór ponad 30 produktów marek cenionych za stosowanie skutecznych składników pewnego pochodzenia. Polecamy na przykład serum IOSSI, MOKOSH, Resibo, Alkemie, Transparent Lab, Acnemy, Geek & Gorgeous, Veoli Botanica, Sensum Mare, Eeny Meeny czy Senelle.

Serum witaminowe do twarzy

Każdy produkt ma specjalnie opracowaną formułę dedykowaną określonym problemom skórnym. Wysokie stężenie składnika aktywnego pozwala lepiej wyeliminować na przykład przebarwienia, zmiany trądzikowe, rozszerzone pory czy płytkie zmarszczki. Polecamy zamówienie serum zawierającego na przykład kwas salicylowy, witaminę C, kwas hialuronowy, retinol, niacynamid lub inne związki chemiczne odpowiadające za określone procesy regeneracyjne.