• PEELINGI

Peeling enzymatyczny oraz inne produkty

Młodo wyglądająca twarz od dawna należy do kobiecych standardów piękna. Peeling to kosmetyk, dzięki któremu da się w prosty sposób usunąć martwy naskórek oraz poprawić stan cery. Istnieje kilka rodzajów — taki produkt może być enzymatyczny, mechaniczny, chemiczny albo stanowić mieszkankę dwóch typów. Konsystencja zazwyczaj jest kremowa lub żelowa, co ułatwia rozprowadzenie kosmetyku po twarzy. W naszym sklepie internetowym mamy szeroki wybór różnych peelingów od takich producentów jak Alkemie, Clarena, Eeny Meeny, Iossi, Mokosh czy Veoli Botanica. Zachęcamy do przejrzenia aktualnej oferty!

Clarena — peeling kawiorowy do twarzy

Clarena to polska firma zajmująca się produkcją kosmetyków wysokiej jakości, z której wyrobów korzystają zarówno osoby indywidualne, jak i profesjonaliści zawodowo zajmujący się zabiegami upiększającymi. W naszej ofercie można znaleźć różne jej produkty — na przykład peeling kawiorowy do twarzy. Zadaniem tego żelu jest usunięcie zrogowaciałego naskórka, a także odświeżenie cery. W jego skład wchodzi witamina E, kompleks proteinowy telosense, papaina oraz ekstrakt z kawioru. Kosmetyk charakteryzuje uniwersalność, ponieważ może być on używany do każdego typu skóry.

Clarena: krem z kwasem hialuronowym

Inny produkt markiClarena, który mamy w naszej ofercie, to mechaniczno-enzymatyczny peeling z kwasem hialuronowym. W składzie produktu znajduje się też olej z awokado, perlit wulkaniczny i papaina. Ten krem polecany jest szczególnie do skóry suchej, łuszczącej się oraz odwodnionej, gdyż ma on działanie nawilżające, jak również wygładzające. Jeżeli myślisz, że to dobry produkt dla Ciebie, zapraszamy do złożenia zamówienia — zapewniamy szybką realizację, różne opcje dostawy do wyboru, a także wygodne metody płatności za pośrednictwem platformy płatniczej Blue Media. Sprawdź też kosmetyki innych producentów, które dostępne są w naszym sklepie internetowym!