• MOKOSH

Mokosh Cosmetics produkuje wyjątkowe kosmetyki naturalne, które ujmują jakością i doborem surowców, konsystencją i zapachem. Receptury produktów Mokosh są owocem wspólnej pracy technologów i kosmetologów, dlatego tak dobrze odpowiadają realnym potrzebom Klientów.

Nazwa firmy pochodzi od starosłowiańskiej Mokosz, bogini ziemi, wilgoci, urodzaju i płodności, która w pradawnych wierzeniach opiekowała się plonami i kobietami. Mokosh korzysta z jej darów tworząc receptury swoich kosmetyków. Do ich produkcji używane są jedynie starannie wyselekcjonowane, w większości organiczne surowce o potwierdzonym działaniu.

Bogactwo płynące z natury — poznaj kosmetyki Mokosh

Krem do twarzy z figą, olej z pestek malin, peeling do ust, balsam czy też liftingująca maska owies i bambus to tylko część tego, co ma do zaoferowania polska marka Mokosh Cosmetics. Jej znakiem rozpoznawczym są solidne, wykonane z ciemnego szkła opakowania oraz prosta szata graficzna. Sama zawartość otwiera przed nami bogactwo wyjątkowych zapachów oraz składników o niezwykle dobroczynnym działaniu dla skóry. Podstawą formuł Mokosh Cosmetics są surowce pochodzenia naturalnego — zimnotłoczone oleje roślinne, olejki eteryczne, maceraty, glinki czy też ekstrakty ziołowe. Dzięki temu kremy do twarzy, pod oczy oraz maseczki to skuteczne, a zarazem delikatne dla skóry kosmetyki o potwierdzonym działaniu. Sprawdź wszystkie dostępne w naszym sklepie preparaty i wybierz produkty w sam raz dla potrzeb swojej cery!

Mokosh Cosmetics — podaruj swojej skórze to, co najlepsze

Jak się okazuje, kosmetyki Mokosh to nie tylko wyjątkowe składy i doskonała skuteczność działania, ale też specyfiki tworzone w zgodzie ze środowiskiem. Nie są testowane na zwierzętach, wyróżniają się wegańskim składem, a do tego cechują się maksymalnie ekologicznym procesem produkcyjnym, czego efektem są, chociażby szklane opakowania nadające się do recyklingu. Z tego powodu są one idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy cenią sobie w kosmetykach coś więcej, aniżeli tylko samą formułę. Dołącz do grona wiernych wielbicieli marki Mokosh oraz sprawdź ich jej flagowe produkty — olej z pestek malin, krem do twarzy z figą, a także bestsellerowy balsam brązujący do ciała i twarzy. Zapraszamy do zakupów!